Rose Leslie, e fejuara e Kit Harrington, i famshëm për rolin e tij si Jon Snow në serinë Game of Thrones, është shfaqur me unazën e saj të fejesës.

Rose dhe Kit njoftuan për fejesën e tyre në shtator, pesë vjet pas takimit të parë mes tyre në setin e Game of Thrones.

Ndërsa bukuroshja skoceze u duk mjaft e bukur dhe e freskët në një nga daljet e saj të para pas fejesës, teksa u spikat duke bartur unazën e saj të shumëpërfolur.