Ky çift i pacipë ka lënë rrjetin gojëhapur.

Çifti i dashuruar mesa duket nuk mund të priste derisa të ktheheshin në shtëpi, në mënyrë që të kryenin marrëdhënie seksuale, por i janë “futur punës” në rrugë.

Madje pa e vrarë fare mendjen për kë po shikonte apo për kamerat e sigurisë që filmonin.

Ngjarja është filmuar në Buenos Aires. Por gjithçka mesa duket ka zgjatur vetëm 20 sekonda, pasi dikush i ka bezdisur në intimitetin e tyre.

Video është bërë virale dhe ka shkaktuar reagime të forta.