Dua Lipa ka publikuar datat e turneut të saj evropian.

Përmes një postimi në Facebook ajo ka konfirmuar se turneun do ta nisë në Brighton më 5 tetor, për të vazhduar edhe në disa qytete tjera britanike, transmeton Koha.net.

Atë do ta shoqërojnë edhe grupi “off bloom” si dhe Grace Carter.

“Shumë e emocionuar që miqtë e mi ‘off bloom dhe Grace Carter do të jenë me mua në turneun evropian. Shihemi së shpejti”, ka shkruar Dua Lipa.