Festa e Halloween po afron dhe ndejat për këtë festë sa kanë filluar.

Dua Lipa është këngëtarja tjetër e cila ka performuar për këtë festë dhe dukej e frikshme.

Në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqej shumë e tmerrshme.

Për më tepër shikoni këto fotografi.