Të gjithë janë përfshirë nga rrjedha ku i çon kjo jetë plot halle dhe tani po përgatiten të vënë kokën në jastëk për të fjetur gjumë. Mirëpo Luana Vjollca nuk e ka këtë ‘problem’.

E vetmja ‘brengë’ që ajo ka, sigurisht është fakti të dalë sa më seksi dhe këtë po ia arrin shumë mirë.

Prezantuesja e konvertuar edhe në këngëtare ka publikuar së fundmi një foto, që ju bën t’i harroni hallet. Bjondina duket tejet seksi e veshur në të zezë, veshje e cila i nxjerr në pah linjat perfekte dhe bombastike.