Demi Rose padyshim që është një prej femrave më të bukura në planet, kjo edhe falë formave të saj fizike, të cilat nuk ngurron aspak t’i shfaqë.

Ajo u ngjit drejt famës si e dashura e reperit Tyga, por nisur nga kjo arriti të ndërtonte një karrierë të suksesshme si modele.

Por fotot dhe videot e fundit të publikuara në Instagram tregojnë edhe njëherë se Tyga ishte thjesht një “trampolinë” për rrugën e saj drejt suksesit.