Marina Vjollca sot njihet si një nga femrat më të bukura, por pamja e saj para se të bëhej e famshme i ka habitur të gjithë kur faqja VIP-at e Bllokut postoi dikur fotot e saj para dhe pas operacioneve.

Moderatorja nuk ka folur kurrë për ndërhyrjet, por nga kjo foto duket qartë që ajo që shohim sot nuk është Marina origjinale. A thua do të dashurohej Geti pas saj me këtë pamje të mëparshme?Shikoni fotot me poshte miq dhe gjykoni vete !