Trashëgimtaria seksi e Top Channel, Lori Hoxha, provokon herë pas herë me publikimet, që bën në profilin personal në rrjetet sociale.

Së fundmi Lori ka publikuar Instagram një fotografi, në të cilën shfaqet më në formë se kurrë.

Këtë fotografi ajo e ka realizuar në tualetin e një lokali, ku ndodhej në ato momente dhe përbri saj ka ka shkruar: “Hajde më tako në qoshen e banjës,” – përfundon Hoxha.

Nuk dihet kujt ia dedikon bukuroshja këtë thirrje, ndërkohë që e shohim më të bukur se kurrë bukur edhe të veshur “casual”.