Ajo rriti famën e saj kur u shfaq në pushime me Justin Bieber.

Dhe Chantel Jeffries siguroj se do të jetë në qendër të vëmendjes, kur ajo doli nga restauranti Petite Restaurant në West Hollywood të premten.

Personaliteti i medias sociale, 23 vjeqare, bëri një gabim të pafalshëm kur vendosi të dalë me bluzë transparente pa sytjena.