Barcelona e Bilbao po barazojnë pa gola në “San Mames”.

Barcelona vazhdon të barazojë pa gola në “San Mames” me Athletic Bilbaon ku rastet më të mira i kishin Aritz Aduriz dhe Lionel Messi.

Aduriz nuk shënoi i vetëm me Ter Stegen, ndërsa Messit ia mohoi shtylla golin, i cili kaloi me lehtësi edhe portierin.