Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Konyaspor e Salzburg.

Konyaspor dhe Salzburg do të përballen në stadiumin “Konya Buyuksehir” nga ora 19:00, sfidë e vlefshme për Grupin I në Europa League, shkruan Gazeta Express.

Për mysafirët nga minuta e parë do të luajë edhe mesfushori i Kosovës, Valon Berisha