Juventus nuk ka arritur më shumë se sa një barazim me Atalantan dhe kjo falë portierit të Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha

Juventus ka mundur të fitonte ndeshjen ndaj Atalantas, por Etrit Berisha u përkujdes që ta shpëtonte skuadrën e tij.

Në minutën e 84’ u akordua penallti për Juventusin, por, gjuajtjen e Dybalas e ndali në mënyrë perfektë Berisha, duke ia dhënë një pikë skuadrës së tij.