Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje foto nga dreka ne Vlore, qe sipas tij eshte paguar nga Moisi Habilaj.

‘Noriega dhe narko-ministrat e tij ne dreken e paguar nga Habilajt ne Vlore! sb’, shkruan Berisha ne Facebook.