Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Edi Ramën se po ndërton vilën e tij familjare brenda Butrintit. Berisha ka postuar disa foto në profilin e tij në Facebook, ku duken themelet e një ndërtimi.

Duke iu referuar denoncimit të një qytetari dixhital, ai thotë se kryeministri i vendit

Ja postimi i ish-kryeministrit Berisha:

Edi Rama po ndërton një vilë në Butrint.

Rama po ndërton vile familjare brenda në Butrint!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

pershendetje Doktor nje skandal i madh ne Butrint disa media dhe portale   e fshine lajmin thuhet se ndertimi brenda ne park esht i njerit nga larte,vet kryeministrit,skandal i dyfishte.