Hatem Ben Arfa pritet që karrierën ta vazhdojë në Turqi

Ylli francez, Hatem Ben Arfa, pritet të largohet nga Paris Saint-Germain gjatë janarit pasi nuk bën pjesë në planet e trajnerit spanjoll, Unai Emery.

Sipas Market365.com, ish-reprezentuesi i Francës pritet që karrierën ta vazhdojë në kampionatin e Turqisë.

Interesim për Ben Arfan kanë shfaqur tre gjigantët turq: Fenerbahçe, Besiktas dhe Galatasaray