Rrjete sociale janë të mbushura me postime abuzive.

Dhe Bella Thorne nuk i zhgënjeu fansat e saj as të mërkurën, derisa publikoi foto duke treguar gjoksin, por vëmendja kaloi tek gishti i saj i mesëm, të cilin e tregoi,

Aktorja 20 vjeçarja dukej përplot stil në rrugë, teksa bën gjestin e pahijshëm