Prej pak kohësh ka festuar 21-vjetorin dhe Bella Hadid ka dashur t’iu dhurojë 15 milionë ndjekësve të saj disa pamje “bombastike”.

Ajo është shfaqur në banjë para pasqyrës, në “slip” dhe me kanotierë të zezë.

Modelja me fytyrën prej “uji dhe sapuni” dhe me flokët e lagur, shihet dhe filmon veten duke shfaqur fizikun e saj, duke i lënë të gjitha fansat pa frymë…