Bukuroshja shqiptare, Dhurata Lipovica ka befasuar me paraqitjen e saj mbrëmë.

E veshur me një fustan tejet transparent ajo ka zbuluar më shumë se që duhet mbrëmë në dasmë te Labi dhe Qëndresa.

Në disa imazhe të publikuara nga vetë ajo në Instastory shihet se Dhurata e ka pasur një fustan ngjyrë hiri i cili është kombinuar me rrjetë.

Në fakt në pjesën ku është vendosur rrjeta asaj i janë zbuluar edhe pjesët intime.

Kjo nuk është hera e parë që ajo del gjysmë e zhveshur madje ka edhe fotosesione nudo por kaq ekstravangante nuk pritej se do të dukej në një mbëmje të tillë.

Sidoqoftë, po shkëlqen.