Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, nuk po i ndahet palestrës me synimin për të mbajtur trupin e saj në formë.

Ajo pothuajse gjatë gjithë kohës qëndron aktive dhe i mban të informuar me gjithçka që bën edhe ndjekësit e saj nëpër rrjete sociale.

Por së fundmi Bebe ka publikuar një imazh, ku shihet se është stërvitur shumë prandaj edhe është djersitur. Këtë foto ajo e ka shoqëruar edhe më fjalën “e vdekur”, duke lënë të kuptohet se është lodhur shumë.

Në foton e publikuar në fokus të veçantë ka vënë gjoksin e saj gjigant, por duhet të theksojmë se duket shumë seksi.