Modelja dhe blogerja e njohur Aurela Hoxha vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolur në media. E njëjta numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, në të cilat është thuajse çdo ditë aktive.

Ajo preferon që shpesh të publikojë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, gjersa jo të pakta janë rastet kur publikon edhe imazhe provokuese.

Një gjë të tillë e ka bërë së fundit, teksa ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku shihet e veshur me xhinse, teksa fokuson të pasmet e saj.

E kthyer me shpinë nga aparati, Aurela nuk ia la shumë vend imagjinatës, teksa ekspozo kështu kthesat e saj.L

Ajo njihet për format atraktive, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë sa herë që i jepet mundësia.