Duket se Arta Nitaj nuk ka arritur ta harrojë ish të dashurin e saj, këngëtatrin Bruno.

Bukuroshja shqiptare e serialit “o Sa Mirë” ka qenë pjesë në mënyrë konstante e spekulimeve të medieve shqiptare.

Pasi u konfirmua lidhja me Brunon, ajo menjëherë konfirmoi ndarjen prej tij.

Por, duket se Arta nuk po arrin të përballojë ndarjen duke bërë një dedikim për Brunon.

“Dhe ti? Çfarë do të bëje për dashuri?”, ka shkruar Arta në postimin e saj në InstaStory.

Arta Nitaj ishte parë gjatë krejt verës me Brunon në koncertet e tij me ThreeDots.

Nuk dihet nëse një prej femrave më seksi shqiptare do të vazhdojë të jetë prezente në serialin “o Sa Mirë”.

Ajo njihet edhe për lidhjen e saj romantike me djalin e presidentit, Endrit Thaçi.