Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në YouTube një video, përmes së cilës ajo ka realizuar një mini-film.

E shfaqur në breg të detit me rroba banjo Armin aka dashur të sjellë përmes kësaj video, mendimin e saj për jetën dhe dashurinë për detin.

Në këtë  video ajo është shfaqur më sensuale se kurrë më parë, jo vetëm në veshje dhe në sjellje, por gjithashtu edhe sa i përket zërit të saj, ndërkohë që ka qenë duke shprehur mendimin e saj./Gazeta Express/