Krahas se është e njohur si gruaja e kënëgtarit të mirënjohur Ermal Fejzullahu, bukuroshja Ariana, njihet edhe për stilin dhe dukjen e saj super-seksi.
Ajo ditë e më shumë na mahnitë me veshjen shumë trendi, të kohës, e cila lirisht mund të krahasohet me atë të yjeve të mëdha botërorë.

Se fundmi Ariana ka postuar ca foto në rrjetet sociale, dhe me të vërtetë duket tejet bukur.