E ftuar në “Xing me Ermalin” ka qenë vajza seksi e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Axhelina.

Ndër të tjera ajo është shprehur edhe për lidhjen e saj me Fatmir Hysenbelliu. Ajo theksoi se nuk ishte modelja Anxhela Martini shkak i ndarjes së tyre.

Sipas Anxhelinës ata kishin 2 vjet që ishin larg njëri-tjetrit dhe kjo solli përfundimin e marrëdhënies. “Secili nga ne u rrit dh u mor me gjërat e tij.

Megjithatë kemi mbetur miq urojmë njëri-tjetrin për ditëlindje dhe festa,”-përfundoi Anxhelina.