Ajo sapo ka lansuar dramën e saj First They Killed My Father.

Dhe, aktorja dhe regjisorja Angelina Jolie dukej përplot stil, derisa arriti në Girls Academic Leadership Academy School në Los Angeles, të enjten,

42 vjeçarja dukej në humor të mirë, e veshur bardhë e zi dhe me syze dielli