Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, ka qenë e ftuar në një dasmë mbrëmë.

Ajo ka publikuar disa video dhe fotografi vazhdimisht gjatë këtij evenimenti.

Në videon e fundit ajo shfaqet me fustanin e ngjitur për trupit dhe flokët kaçurrele.

Por ajo që ra në sy më shumë ishte të bënte me faktin, se nëpërmjet kësaj videoje të shkurtër këngëtarja ka dëshmuar linjat seksi të trupit.