Ajo goditi plazhin e Miamit të mërkurën, e veshur në bikini të zeza duke treguar shumë nga trupi i saj.

Dhe një ditë më vonë, Karrueche Tran u pa në një tjetër bikini të bardhë, duke treguar format seksi trupore,

Aktorja u shfaq në një pishinë në poza mjaft provokuese, duke treguar barkun  e sheshtë dhe të pasmet seksi.

29 vjeçarja dukej në humor të mirë duke shijuar pushimet