Ajo është një nga aktoret më provokuese dhe njëkohësisht më të përfolura në vend. Eliona Pitarka është bërë pjesë e lajmeve rozë për shkak të postimeve të saj që ndezin rrjetin.

Ajo i kushton një kohë të mirë fotografimit dhe kujdeset që ato të jenë ngacmuese në maksimum.  Në foton e saj të fundit ajo provokon nga një market, duke nxjerrë format e saj bombastike.

‘Mua më intereson vetëm ushqimi dhe ‘like-et’ e pesë personave”, ka shkruar Elona krah fotos.

Aktorja e e spektaklit të humorit ‘2XL’ është një nga më të përfolurat e momentit. Veç aktrimit ajo i kushton kohë dhe foto modelingut. Kujtojmë se Pitarka është një nga ish-spikeret e Zjarr Tv, ku guxoi të moderonte me gjoksin jashtë.