Afrona dhe Blero kanë shkuar në pushime.

E nga atje, çifti më i komentuar i publikut po publikon fotografi në rrjetet sociale, duke treguar se sa mirë po kalojnë së bashku.

Kësaj radhe, ka qenë Afrona ajo e cila në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet vetëm me bikine.

Duke shfaqur linjat trupore, modelja dukej tejet seksi.