Këngëtarja Adelina Tahiri së fundmi u vu në fokus të mediave lidhur me jetën e saj private.

Jo pak ditë më parë, ajo pranoi se është në lidhje me një biznesmen, duke thënë se ka gjetur dashurinë e vërtetë të saj, dhe se ndjehet e plotësuar në aspektin emotiv.

Ndryshe, ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, bukuroshja Tahiri është zgjuar në mëngjes, teksa ka publikuar një ‘selfie’ në InstaStory.

Këtë herë ajo shfaqet pa makijazh, teksa u vërteton ndjekësve të saj, se si duket në një ditë të zakonshme.

Dhe në fakt,këngëtarja shkupjane duket mjaft bukur edhe kur nuk është e grimuar.