4 miq, 4 moderatorë të njohur dhe mjaft të dashur për publikun shqiptar janë kthyer sërish bashkë.
Thuajse të pandarë para disa vitesh, ata janë rikthyer sërish bashkë si në kohët e vjetra.

Arbana Osmani, Xhemi Shehu, Eno Popi dhe Ledion Liçoja në një foto të gjithë. Me sa duket duhej një festë e madhe si ajo e mbrëmshmja që të katër ‘musketarët’ e Top Channel të shfaqeshin sërish.

Prej largimit të Ledionit nga emisioni i mëngjesit djemtë nuk ishin parë më bashkë, sa na lindën dyshime se mes tyre kishte hatërmbetje. Ndërsa dy mikeshat dhe të bukurat e ekranit nuk ka gjë që t’i ndajë.

Ledioni nuk ka kursyer as humorin. “Tre Hijet… Telenovela më e re turke në Top Channel’ -mbishkruan Ledioni në foton e tij me dy mikeshat.

4 miqtë ishin të ftuarit specialë në ditëlindjen e Lori Hoxhës.

Trashëgimtarja e Top Channel organizoi një festë gjigande ku figurat me të njohur a të televizionit të saj kurrësesi nuk mund të mungonin.