Abi Clarke ka befasuar me kostumin e saj për festën e Halloëeen-it.

Ylli 26-vjeçar i ish-TOWIE-s dukej tejet provokuese, me një veshje komplet të zezë, e cila i zbuloi shumë nga lëkura e saj.

Bukuroshja britanike kishte theksuar astetet e saj si gjoksin dhe të pasmet e saj seksi por të bëra me operacion, derisa u shfaq më e gatshme se kurrë për festën në Londër.