Një vajzë e dhunuar ka gjetur kurajon dhe ka denoncuar atë që i ndodh pothuajse përnatë nga dy personat që i kanë dhuruar jetën dhe që duhet t’i dhuronin dashuri të pakufishme, përkatësisht nëna dhe babai i saj.

Ajo shprehet se është vetëm 18-vjeç dhe çdo natë dhunohet në mënyrë kafshërore nga të dy prindërit e saj të cilët janë të dy të alkoolizuar.

Në fakt kjo histori është mjaft e trishtë. Vajza e gjorë punon çdo ditë dhe të gjitha paratë që ajo fiton duke punuar, ia harxhojnë prindërit të cilët nuk janë në punë.

E pyetur nga redaksia jonë se përse nuk është paraqitur në polici për të denoncuar ngjarjen, vajza shprehet për JOQ.al se nuk mund të shkojë dot pasi prindërit e kërcënojnë.

Në vijim mesazhi i saj:

Prsh Jeta Osh Qef… Jam nj vajz 18 vjec nga vlora qe dhunohem nga kafshet sps prinder me falni por nuk mund ti quaj… Ata jan te alkolizuar dhe cdo nat esht makth per mua… Ju nuk e dini cdo t thot dhimbje ama me besoni un e perjetoj dhe nuk ja uroj askujt… Kam nj enderr shkollimin por kjo gj esht e pamundur pasi leket q punoj un i harxhojn ata duke konsumuar pije alkolike… I lutem Zotit cdo nat qe nje der e re dhe plot shpres t hapet… Ja pra njerez kjo ndodh ktu ne kte vend sketere Shqipri.