Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Sporting

Juventus dhe Sporting kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45