Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester City – Napoli

Manchester City dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.