Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Letoni – Zvicër.

Letonia dhe Zvicra kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për kualifikimet për Kupën e Botës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.