Dasma e Besit dhe e Xhensilës po vazhdon të jetë një nga ngjarjet më të komentuara të shoubizit shqiptar.

Ceremonia përrallore, vellot që i ka veshur, të ftuarit, ‘bakshishet’ dhe çdo detaj tjetër ka zgjuar vëmendjen e medieve dhe publikut.

E në mesin e të ftuarve, prezentë ishin edhe Sinani dhe Andrra.

Se sa para kanë lënë atë në zarfin si dhuratë për martesë, kuptojeni në minutën 5:55 të videos më poshtë.