Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, para gjashtë ditëve ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shihet bashkë me reperin tjetër të njohur,  Ledri Vula.

Kjo fotografi shënoi rekord, pasi mori mbi 124 mijë pëlqime nga fansat e tyre. Mirëpo tashmë rekordi me pëlqyeshmëri është thyer nga Xhensila Myrtezaj dhe Bes kallaku.

Në llogarinë e saj në Instagram, para katër ditësh këngëtarja hodhi një fotografi të shkëputur nga dasma e saj me Besin, foto kjo që u pëlqye mbi 126 mijë herë.

Edhe kësaj radhe, Xhensila tregoi se është një nga këngëtaret më të pëlqyera të skenës.