Pas dasmës madhështore, Xhesila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë nisur pushimet e tyre. Ata po publikojnë imazhe dhe video vazhdimisht nga ishujt Maldive.

Në foton e publikuar së fundmi, çifti shihet shumë i dashuruar në një natyrë përallore.

“Parajsa ime”, ka shkruar mbi imazh këngëtarja bukuroshe