Ka startuar sot sezoni i ri i emisionit “Rudina”, me moderatore Rudina Magjistarin.

Moderatorja ka zgjedhur ngjarjet më të bujshme të show biz-it për të startuar këtë edicion dhe bëhet fjalë për martesat dhe divorcet.

Dasma e çiftit, Orinda Huta dhe Turjan Hyska si dhe e çiftit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë pushtuar rrjetet sociale.

Por, jo pak bujë kanë bërë edhe divorcet. Albi Nako dhe Klaudia Pepa i dhanë fund këtë verë marrdhënies së tyre 4-vjeçare. Një tjetër çift që i ka dhënë fund martesës këtë verë kanë qenë Jonida Maliqi dhe Gent Prizreni si dhe këngëtari Luiz Ejlli dhe vajza e ishkryeparlametares Jozefina Topalli, Megi Topalli./tvklan.al