Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka treguar edhe njëherë se sa e nxehtë është ajo

Bukuroshja kosovare, që karrierën e saj e zhvillon në SHBA, është paraqitur me një video ku shihet në një klub nate.

Ajo nuk ka të vendosur reçipeta derisa ka të ekspozuar gjoksin gjigant të saj.

Normalisht me atë veshje shumica e vëmendjes është e përqendruar tek ajo.

Në këtë video përpos Vildanes ajo shihet e shoqëruar nga disa vajza dhe një mashkull.