Ajo ka një fizik të mahnitshëm e këtë edhe falë ndërhyrjeve kirurgjike.

Dhe, ylli i TOWIE, Yazmin Oukhellou ka treguar me plot vetëbesim linjat seksi trupore në bikini ngjyrë ari, derisa është shfaqur në plazhin në Marbella,

Bukuroshja është përkujdesur që trupi i saj të jetë në qendër të vëmendjes, dhe ia ka arritur qëllimit.

Me flokët e gjatë, ajo dukej e mahnitshme me gjoksin seksi, këmbët e gjata dhe të pasmet për zili.