Menduat se dasma e Xhensilës dhe Bes Kallakut kishte përfunduar…?

Aktori i humorit sapo ka njoftuar se sonte miqtë e tij i pret një natë e gjatë festimesh. Ashtu siç kishin  premtuar çifti do të organizonte 3 natë dasme e festimesh.

Këtë herë festa do të organizohet në Bupf, pranë familjes së aktorit.

‘Te dashur bashkfshataret e mi te Bubqit. Shihemi sonte per valle ne Bubq. Ora 20:00. Lokali Aldos perballe Gimit Sures Llont Tares’-shkruan Besi në postimin e tij të fundit.