Stilisti i njohur nga Kosova i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë lidhjen me dashurinë e tij që mban emrin Edita.

Dizenjuesi  u martua në Las Vegas në një nga hotelet më luksoze atje me të pranishëm vetëm rrethin e ngushtë familjar  dhe miqtë e çiftit.

Valdrini ka vendosur që fotografinë e parë si çift i martuar ta postoj nga shtrati, madje me poza tejet seksi.

Gëzuar çifti!