Vajza e Cindy Crawford, Kaia Gerber (16) vazhdon të tregohet impresionuese në botën e modës, derisa paraqitet në koleksionin e një brendi të njohur nga Filipinet.

Ajo në këtë mënyrë ndjek hapat e Kendall Jenner, Gigi Hadid dhe Cara Delevingne për të pozuar për brendin Penshoppe.

Vajza e Cindy Crawford ka sprovuar veten në konkurrencë me modelistet superiore, derisa ka bërë poza në kampanjën e re të kompanisë.

Ylli i ri është paraqitur në një fustan të bukur në pozimet e saja për koleksionin e brendit filipinas.