Ajo uroi çiftin e ri përmes një postimi Mbrëmë dizajneri i njohur kosovar, Valdrin Sahiti i ka dhënë fund beqarise në një ceremoni martesore private të mbajtur në Las Vegas. Të ftuar në dasmën e tij ishin vetëm vëllezërit e tij me bashkëshortet dhe miku tij, Alaudin Hamiti. Me rastin e martesës dizajneri sigurisht që ka marrë urime të shumta nga kolegët dhe bashkëpunëtorët e tij të shumtë, por një urim të veçantë ai e ka marrë edhe nga kolegia e tij, këngëtarja Leonora Jakupi, e cila e ka uruar mikun e tij.

Këngëtarja në Instastory ka publikuar në fotografi të çiftit, të cilit i ka uruar martesën, duke ju shkruar ”Qofshit të lumtur gjithmonë <3 <3”, ka shkruar Leonora. Ndryshe,  Valdrin Sahiti u martua bukuroshen Edita Ramadani, derisa me Leonorën ka bashkëpunuar shumë