Që mbas ndarjes me Kylie Jenner, reperi Tyga nuk po gjen dot një partnere stabël. Ndërsa Kylie prej disa muajsh ka krijuar një lidhje me reperin Travis Scot.

Por Tyga i ka surprizuar të gjithë me të dashurën e tij të re e cila, nuk është as më pak dhe as më shumë vec një kopje e frikshme e ish kunatës së tij Kim Kardashian.

Vajza në fjalë quhet Kamila Osman, dhe nuk është personazh publik.

Ngjashmëria e saj e frikshme me Kim, ka habitur të gjithë fansat pasi në të gjitha fotot që ajo ka postuar në Instagram duket mëse qartë. Me shumë mundësi Kylie do tërbohet kur ta shohi.