Reperi i njohur shqiptar Noizy i ka habitur dhe trembur pafund ndjekësit e tij.

Ai ka publikuar një video në të cilën shfaqet në makinë me kokën sipër timonit tërësisht i gjakosur. Megjithatë krahas videos ai ka vendosur shenjën që po xhiron një film.

Ndoshta Noizy është bërë pjesë e ndonjë produksioni televiziv të mikut të ngushtë aktorit Blerim Destani, ndërkohë që ndodhet në Berlin.