Thomas Muller gjatë verës së ardhshme mund të transferohet në Premierligë

Sulmuesi gjerman, Thomas Muller në fund të këtij sezoni mund të largohet nga Bayern Munich.

Ai thuhet se nuk ka raporte të mira me trajnerin italian, Carlo Ancelotti, i cili nuk po i garanton vend në forconin bazë.

Sipas mediave gjermane, Muller ka zgjuar interesimin e tri skuadrave të mëdha nga Premierliga, përcjell Express.

Fjala është për Arsenalin, Chelsea dhe Liverpoolin.