Manchester United po mendon seruiozisht që të transferojë Paulo Dybala në ‘Old Trafford’ dhe kanë pregatitur një ofertë prej 175 milion eurosh në drejtim të Juves.

Sulmuesi Argjentinas nuk klauzolë në kontratën e tij dhe Juventus po përpiqet që të përfitojë sa më shumë nga situata e tij pasi ai kërkohet edhe nga Barcelona, ku këtë verë u përfol shumë për një kalim të mundshëm. /Syri.net/